תיאורים של בנות לוויה בקולנוע ובטלוויזיה הרכיבו את שייקספיר. שובה לב לא רק את הדמות הגברית אלא ברוב המקרים, תובע את זמן המסך של חלק משמעותי בכלל. גם דמויות פאם פאטאל, שתמרנו והונות את הקהל שלהן באמצעות היופי הפיזי שלהן.

רעיון ה"קורטיזנה" הידרדר עם הזמן; הפיכתו למאהבות בחו"ל ומשרתי בית מנוצלים באמריקה. ככל שחולף המילניום, למרות תנאים מסוכנים, נראה שיש התעוררות של אורח החיים הנשי בחברה המערבית עם תחילתו או תהליך גיוס הולך וגובר שבו הן מסווגות לא כעובדות להשכרה אלא כאישיות מוכשרת המוערכת בשל כישרונותיהן. קשרים בתוך הסצנה כדי להכניס אנשים למעגלי החברה. אבל זה גם נניח שכרוך באמנים כמו זמרים או רקדנים הגיוני גם לסיווג הזה? https://meetrebeccaneal.com/blog/blogilbloomsu1982.php

זה נכון שבכל הנוגע לאינטימיות עם בנות לוויה, להנחה זו אין פוטנציאל גדול בעוד שיש מותרות אחרות לרכישה שלנו

חלק מהרוכשים עשויים להימשך לעסוק עם בת לוויה נשית בגלל ההנאה או החברות.

https://dnnlearn.typeform.com/to/CGSeW1

קרא את ה-PDF המלא – https://docs.google.com/document/d/1XiMgjAqq_-s-8TnZIbfZw2G_BbrzrP9PU0iEfNEfmQI/edit?usp=drivesdk

תפקידם של כותבי בינה מלאכותית בעתיד הקופירייטינג

צופים כי קופירייטרים יתחילו לעבוד יותר מקרוב עם כלי בינה מלאכותית ככלים – בין אם כתחליף לקופירייטרים אנושיים או כעוזר להם. בעזרת סיוע בינה מלאכותית, קופירייטרים יכולים להשתמש בכישוריהם בצורה יעילה יותר – הם יכולים לוודא שהם לא מבזבזים זמן על מערכי כישורים שאין להם ובמקום זאת להתמקד במה שהם הכי טובים בו – יצירתיות ורגשות. תמיד יהיה צורך בתוכן באיכות טובה, אבל כלי בינה מלאכותית מאפשר לאנשים לנצל את הזמן שלהם ביעילות לביצוע

המילה "לוויה" פירושה לחיות עם אנשים, לספק תשומת לב, תמיכה רגשית והדרכה. אנשים העוסקים בעצמם בעסקי החברות נקראים בני לוויה.

בנות לוויה הן אנשים שהוכשרו במיוחד המעניקות אמפתיה, הבנה וחברה ידידותית לנשים שנמנעו ממנה ועשויות לשלם משכורת או לקבל תמורה עבור השירותים הניתנים. חברות כוללת שיחה שעשויה להיות קלילה או עמוקה ומתחשבת עם מישהו שיכול להקשיב היטב.

בימי קדם, רוב הנישואים נערכו כדי ליצור בריתות משפחתיות, שכן הדבר עזר לחזק את הקשרים בין שבטים, חמולות וממלכות. לבני הזוג בוודאי לא הייתה אחריות למלא זה את צרכיו של זה. עם זאת, השימוש בבנות לוויה נשיות החל די מוקדם בחברה האנושית. עד מהרה הם הפכו לסגנונות של מעין הסדרים שבהם אדם יהיה בסכום מוסכם בשליטה של אחר למשך זמן מוסכם.

בנות לוויה הצליחו לקחת את כל הסיכויים לפיתוי שהחמיצו אחיותיהן הרווקות וכך לספק זמנים טובים ללקוחות סביבן. סביר להניח שלחברה טובה אין עניין רומנטי מתמשך בלקוחה שלה, אבל כן נהנה שרודפים אחריה כחלק מהעבודה שלה".